Wydawnictwo Medyczne Mediton
kwartalnik

Czasopismo pod patronatem naukowym

Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego

Aktualności

Szanowni Czytelnicy!

W związku z brakiem uzyskania zgody współautorów na publikację pracy pt. "Jakość życia pacjentów z suchością błony śluzowej jamy ustnej" autorów: O. Kurnatowska, A. Toll, A.J. Kurnatowska, N. Lewkowicz z przykrością informujemy, że Redakcja czasopisma "Otorynolaryngologia - przegląd kliniczny" podjęła decyzję o jego wycofaniu (retrakcji) z numeru czerwcowego 2012 (tom 11. nr 2. str. 53-59).

XVII Konferencja Otorynolaryngologia Łódź 2020

07 05 2020 XVII Konferencja Otorynolaryngologia Łódź 2020

Zapraszamy do zapoznania się ze streszczeniami doniesień plakatowych Konferencji "Otorynolaryngologia Łódź 2020" w zakładce Aktualny numer. Uprzejmie informujemy, że XVII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Otorynolaryngologia" w połączeniu z XII Konferencją Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego organizowana pod patronatem czasopisma „Otorynolaryngologia – przegląd kliniczny” odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2020r. Zapraszamy!
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie: otorynolaryngologia2020.pl/ 


XVI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa ORL Łódź 2019

12 12 2018 XVI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa ORL Łódź 2019

Uprzejmie informujemy, że XVI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w połączeniu z XI Konferencją Polskiego Towarzystwa Audiologicznego i Foniatrycznego organizowana pod patronatem czasopisma „Otorynolaryngologia – przegląd kliniczny” odbędzie się w Łodzi w dniach 17-18 października 2019r. Zapraszamy!
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie www.mediton.pl